У Запоріжжі виявили три випадки сальмонельозу

Суспільство | 14:54, 13.06.2026
 Поделиться

Поделиться в

Впродовж тижня у Запоріжжі зареєстрували три десятки випадків захворювання на гострі кишкові інфекції.

З 5 по 12 червня у Запоріжжі зафіксували 34 випадки захворювання на ГКІ, що на 8,1% менше, ніж попереднього тижня. На дітей припадає половина випадків хвороби (17). У двох дорослих і однієї дитини діагностували сальмонельоз, повідомили в обласному управлінні ЦКПХ.

Через укуси і подряпини тварин до медичних закладів звернулися 56 містян, через укуси кліщів – 61. Випадків хвороби Лайма не виявлено.

Раніше 061 повідомляв, що у Запоріжжі врятували хлопця, який почав тонути у Дніпрі.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: