У Запоріжжі виявили перевищення концентрації сірководню в атмосферному повітрі

Екологія | 17:26, 30.11.2022
 Поделиться

Поделиться в

Фахівці центру контролю та профілактики хвороб за допомогою мобільної еколабораторії здійснили виміри якості атмосферного повітря вдень та вночі на території житлової забудови. Результат показав перевищення максимально допустимих концентрацій забруднюючих речовин, у повітрі.
Про це повідомили у Запорізькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ, передає 061.
Протягом доби були проведені планові моніторингові дослідження атмосферного повітря на території житлової забудови по північно-східному, північному напрямку факелу викидів в денний час в точках по вул. Рекордна,27 (Вознесенівський район), в денний час в точках по вул. Зразкова, буд. 1. (Заводський район), по вул. Харчова, буд. 9 (Шевченківський район).
Дослідження проводились по забруднюючим речовинам: пил загальний, дрібнодисперсний пил діаметром 2,5 мкм та 10 мкм, оксид вуглецю, формальдегід, діоксид азоту, оксид азоту, озон, хлор.
Були відібрані проби атмосферного повітря для дослідження у санітарно-гігієнічній лабораторії установи на вміст фенолу, аміаку, сірководню. Протягом доби відібрано для досліджень 17 проб атмосферного повітря.
На вулиці Зразковій зафіксували по східному напрямку вітру перевищення по сірководню — 0,0096 мг/м3, що в 1,2 рази вище ГДК
Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: