У Запоріжжі викрили підприємство, яке «під шумок» труїло людей

Екологія | 21:07, 19.07.2022
 Поделиться

Поделиться в

Вже кілька днів мешканці Шевченківського та Комунарського районів скаржаться на жахливий сморід. Багато людей повідомили місцевій владі про те, що вони вимушені спати з зачиненими вікнами, а у деяких містян навіть розпочалися алергічні реакції. 
В мерії кажуть, що оперативно виявити джерело отруйного запаху не могли через те  що мобільний моніторинг довкілля не міг працювати під час дії комендантської години.
Про це повідомляє в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв.
За його словами,  на цей час мерії вже відомо, хто труїть запоріжців. 
"Ці горе-діячі поки що не в курсі, що їх викрито, але ми вже їх контролюємо. В нашому розпорядженні є повна інформація про три адреси, за якими вони здійснюють ці правопорушення. За однією з них знаходиться одне доволі велике підприємство, розташоване у Шевченківському районі. Тепер, нешановні порушники, чекайте нас у гості і в комендантську годину. Доведеться вам відповідати за свої дії", — сказав очільник міста. 
Куртєв зізнається, що був здивований, коли дізнався, що до цих викидів в повітря є причетним і один з бізнесменів міста, який власне контролює діяльність вищеназваного підприємства.
"Хочу звернутися до цієї особи, яка вирішила, так би мовити «під шумок» потруїти запоріжців… Так от, пропоную вам негайно врегулювати свою роботу і припинити труїти людей. Трохи це, знаєте, не на часі", — сказав Куртєв.
Що саме за підприємство та які отруйні речовини були і повітрі в мерії поки не розголошують. 
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: