У Запоріжжі відновлюється навчальний процес

Суспільство | 15:55, 29.03.2022
 Поделиться

Поделиться в

З 30 березня у освітніх закладах Запоріжжя та в громадах Запорізького району відновлюється навчання у дистанційному форматі. 
Про це повідомила директорка Департаменту освіти та науки Людмила Бухаріна. 
В ОВА говорять, що навчання буде здійснюватися за наявністю будь яких доступних форм: синхронних та асинхронних. Навчання відновлюється аби відволікти дітей від постійних сирен та психологічного стресу, а також для того, щоб не втрачати певну якість знань та продовжити отримання нових знань. 
Що стосується громад Бердянського, Мелітопольського, Пологівского та Василівського районів, які перебувають в тимчасовій окупації рф, то там, відповідно до наказу голови ЗОВА, запроваджується продовження вимушених канікул до 1 травня. 
“Це пов’язано з можливою небезпекою на цих територіях та частковою або повною відсутністю доступу до засобів комунікації. Після цього буде переглянуто рішення щодо продовження вимушених канікул або відновлення навчання”, — йдеться у повідомленні ОВА. 
Наразі в Запорізькій області зібрані майже всі документи та заяви від закладів освіти для того, щоб усі випускники 9 та 11 класів вчасно отримали свої свідоцтва.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: