У Запоріжжі від укусів тварин постраждали троє дітей

Суспільство | 15:48, 13.09.2025
 Поделиться

Поделиться в

Впродовж тижня у Запоріжжі за медичною допомогою через ушкодження від тварин звернулися 42 людини.

Обласний Центр контролю і профілактики хвороб оприлюднив інформацію щодо епідемічної ситуації у Запоріжжі з 5 по 12 вересня. За даними ЦКПХ, у місті зареєстрували 92 випадки інфекційних хвороб, а також у 29 пацієнтів діагностували гострі кишкові інфекції.

Від укусів і подряпин тварин постраждали 42 людини. У трьох випадках медична допомога знадобилася дітям.

До медиків звернулися 10 людей, яких укусили кліщі. Хворобу Лайма не виявлено. Цьогоріч у медичних закладах надали допомогу 1039 громадянам, яких укусили кліщі. Хворобу Лайма діагностували у 36 випадках.

Раніше 061 повідомляв, що у Запорізькому районі від атаки БПЛА постраждала 38-річна жінка.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: