У Запоріжжі вибухнув боєприпас у палаті лікарні: поранено чоловіка

Пригоди | 13:05, 10.11.2025
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні вранці в одній з лікарень Запоріжжя вибухнув боєприпас.

10 листопада о 10:30 у поліцію надійшов виклик про вибух у медичному закладі міста Запоріжжя. Як повідомили в обласному управлінні Нацполіції, невстановлений боєприпас вибухнув у палаті лікарні.

“У результаті події поранено чоловіка. Йому надається медична допомога”, – зазначили у поліції.

На місці працюють вибухотехніки і слідчо-оперативна група.

Раніше 061 повідомляв, що у Кушугумі дрон влучив у трактор.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: