У Запоріжжі вчергове виявили перевищення концентрації сірководню та фенолу в атмосферному повітрі

Екологія | 12:09, 20.05.2023
 Поделиться

Поделиться в

Фахівці центру контролю та профілактики хвороб за допомогою мобільної еколабораторії здійснили виміри якості атмосферного повітря на території житлової забудови. Результат показав перевищення максимально допустимих концентрацій забруднюючих речовин у повітрі.
Про це повідомили у Запорізькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ, передає 061.
Протягом доби в денний час провели заміри в точках по вул. Вишнева (Олександрівський район) вул. Північне шосе (Заводський), пр. Металургів (Дніпровський район) з визначенням максимально-разових концентрацій пилу загального, дрібнодисперсного пилу діаметром 2,5 мкм та 10 мкм , діоксиду азоту, оксиду азоту, озону, оксиду вуглецю, хлору.
Зафіксоване перевищення максимально-разових концентрацій забруднюючих речовин в атмосферному повітрі: по вулиці Вишневій по показнику фенол – 0,015 мг/м3, що в 1,5 рази вище допустимих консентрацій, а по пр. Металургів на сірководень — 0,0107 мг/м3, що в 1,34 рази вище ГДК.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Держекоінспекція підрахувала збитки від забруднення Дніпра через війну у Запорізькій області
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: