У Запоріжжі в річці Дніпро потонула жінка

Пригоди | 18:29, 9.01.2024
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні у Запоріжжі рятувальники аварійно-водолазної служби витягнули з Дніпра жінку.

Про це повідомляє обласне управління ДСНС, передає 061. 

О 14:00 до рятувальників надійшов виклик з поліції. Перехожі побачили як жінка впала у Дніпро. На місце прибули працівники міської аварійно-водолазної служби, які витягнули жінку на берег і надавали домедичну допомогу до прибуття “швидкої”. Медики, які прибули на виклик констатували її смерть. Особа загиблої встановлюється. 

Раніше 061 повідомляв, що у Запоріжжі завершили першочергові роботи з ліквідації наслідків масованого ракетного удару.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: