У Запоріжжі розпочалось будівництво нових підземних укриттів

Суспільство | 09:45, 8.06.2026
 Поделиться

Поделиться в

Нові підземні укриття планують збудувати у різних районах Запоріжжя. Одну з перших локацій уже готують у парку Трудової Слави.

Про це повідомляє секретар міськради Регіна Харченко.

За її інформацією, загалом у місті планують облаштувати до десяти таких об’єктів у різних районах.

«Для Запоріжжя це новий формат захисних споруд. Після появи перших об’єктів аналізуватимемо їхню роботу, вдосконалюватимемо рішення та поступово розширюватимемо мережу таких укриттів у місті», — написала вона.

Укриття розташовують у місцях масового скупчення людей та максимально близько до житлової забудови, щоб під час повітряної тривоги мешканці могли швидко дістатися безпечного місця.

Перші підземні укриття мають з’явитися вже протягом найближчих місяців.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: