У Запоріжжі районна адміністрація замовила в «улюбленого» підрядника вивіз листя на 1,5 мільйона гривень

Суспільство | 19:52, 6.02.2023
 Поделиться

Поделиться в

Районна адміністрація Запорізької міської ради по Олександрівському району оголосила тендер на утримання внутрішньоквартальних територій (навантаження та вивезення опалого листя) на суму в 1,5 мільйони гривень.
Про це повідомляється в реєстрі публічних закупівель «Prozorro», передає 061
У тендерній документації зазначається про те, що послуги включають роботи з навантаження опалого листя на автотранспортні засоби вручну або механізованим способом, вивіз опалого листя до місця захоронення або утилізації. Виконавець самостійно визначає спосіб навантаження опалого листя, що підлягає вивозу.
Обсяги закупівлі: навантаження листя –  546 тон та вивіз листя –  546 тон. Термін надання послуг — з моменту підписання договору по грудень 2023 року.
Серед кваліфікаційних критеріїв замовник вимагає надати довідку про наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій.  Для забезпечення надання послуг обов’язкова наявність: не менше 2 навантажувачів, 3 вантажних автомобіля (самоскид) або трактори з причепом, а також авто для перевезення робочого персоналу.  Щодо працівників компанії, то  окрім водіїв автотранспортних засобів необхідно не менше 5 працівників та відповідальні особи за охорону праці та пожежну безпеку.
Пропозиції районна адміністрація отримала від ФОП Десятниченко Юлія Леонідівна та приватної фірми «КЛІНТАУНСЕРВІС». Остання і отримала замовлення на 1,5 мільйони гривень. Компанія зареєстрована трохи більше 2 років тому. Директором і власником є Володимир Лобач. Він також керує “Д-брок”, яке належить Анастасії Фітіскіній (остання володіє й ТОВ “БК Комфортсервіс”).«КЛІНТАУНСЕРВІС» Лобача з 2020 по 2023 рік отримала підрядів на суму більше 25 мільйонів гривень. З січня 2022 по січень 2023 року «КЛІНТАУНСЕРВІС» отримала лише від Олександрівської районної адміністрації замовлень на 14 мільйонів 950 тисяч гривень.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що запорізькі аудитори встановили, що райадміністрація безпідставно відхилила дешевші пропозиції і переплатила 1,4 млн грн.
Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: