У Запоріжжі пропонують продовжити відключення гарячої води

Суспільство | 17:25, 24.07.2022
 Поделиться

Поделиться в

У Запорізькій міськраді в рамках економії подумують відключити постачання гарячої води та послуги теплової енергії на індивідуальний тепловий пункт споживача до 01.10.2022.
Про це повідомляється в проектах рішень Запорізької міськради, передає 061.
Посадовці пропонують з цього приводу також звернутись до Антимонопольного комітету України для отримання роз’яснень щодо законності зупинення гарячої води не тільки влітку, але й ще на увесь вересень.
У пояснювальній записці вказано, що починаючи з кінця лютого 2022 року із введенням воєнного стану на території України, відбулося різке зниження обсягів споживання гарячої води. По районам міста коливання складає від 15,5% до 83%. У Концерні «Тепломережі» зазначають, що зниження в період дії воєнного стану водорозбору з баків-акумуляторів потягне за собою для підтримання нормативної температури гарячої води в них, збільшення витрати природного газу.
У Міністерстві з розвитку громад поставили задачу – провести заходи зі зменшення споживання природного газу територіальними громадами в порівнянні з минулим роком. У мерії кажуть, що саме тому в рамках  економії паливноенергетичних ресурсів хочуть призупинити подачу гарячої води. Якщо у тексті проекту мова йде про період до 1 жовтня до отримання висновків АМКУ, то в пояснювальній записці пишуть про відключення води вже «з 01.10.2022»
При цьому в проекті рішення вказано, що наступний перегляд розміру абонентської плати на постачання теплової енергії буде виконаний на плановий період з 01.11.2022 по 30.10.2023. Не зрозуміло, чи потрібно буде населенню сплачувати абонплату у цей період без фактичного надання гарячої води.
Така економія у випадку «зупинення функціонування гарячого водопостачання в місті Запоріжжі з 01.10.2022» також заощадить кошти місцевого бюджету на 502 мільйони гривень у якості фіндопомоги до кінця 2022 року, що платить місто концерну «МТМ».
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запоріжжі обіцяють не підвищувати тариф на гарячу і холодну воду.
Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: