У Запоріжжі пропонують ліквідувати комунальне підприємство «Інститут розвитку міста»

Влада | 13:00, 2.03.2023
 Поделиться

Поделиться в

Депутатам міськради пропонують реорганізувати комунальне підприємство «Інститут розвитку міста Запоріжжя» в комунальну установу через те, що як підприємство Інститут не здатен наразі заробляти кошти.
Про це стало відомо під час засідання  постійної комісії з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин, передає 061.
Комунальна установа «Інститут розвитку міста Запоріжжя» буде правонаступником усіх майнових і немайнових прав та обов’язків КП.
«Ми змінюємо організаційно-правову форму. Ми тепер маємо стати неприбутковою установою і зможемо залучати позабюджетні кошти саме на власний рахунок. Ми будемо повністю фінансуватися з місцевого бюджету без статусу підприємства. Ми не будемо окремо сплачувати податки, здійснювати платні послуги. У нас зараз забирають торгівлю. Наприклад, в минулому році ми видавали дозвільні документи на ярмаркову діяльність, а тепер ця функція переходить до нового департаменту муніципальних послуг», — повідомила начальниця Інституту розвитку міста Вікторія Агентаєва.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у міськраді пропонують надати більше 6 мільйонів гривень фінансової допомоги для КП «ЗМІА» та «УКБ».
Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: