У Запоріжжі притягнули до адмінвідповідальності чоловіка, який керував самокатом у стані наркотичного сп’яніння

Пригоди | 13:05, 11.10.2024
 Поделиться

Поделиться в

Запорізькі патрульні склали адмінпротокол за нетверезе водіння на керманича електросамоката.

Про це повідомляє обласна Патрульна поліція, передає 061. 

У Запоріжжі увагу патрульних привернула дивна поведінка водія самоката. Поліцейські зупинили чоловіка і помітили у нього ознаки наркотичного сп’яніння. Водій погодився пройти медичний огляд, який підтвердив вживання наркотичних речовин. Чоловіка відсторонили від управління самокатом і склали адміністративний протокол за ст. 130 (керування транспортним засобом в стані наркотичного сп’яніння) КУпАП.

Раніше 061 повідомляв, що у Запоріжжі затримали угонщика автомобіля.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: