У Запоріжжі пошкоджено будівлю залізничного вокзалу

Суспільство | 10:18, 29.09.2024
 Поделиться

Поделиться в

Ворог вдарив по станції Запоріжжя-1, пошкоджено будівлю вокзалу та вікна в поїзді № 39 Запоріжжя — Солотвино.

про це повідомляє Укрзалізниця. 

Постраждалих серед пасажирів та залізничників за попередніми даними немає.

Поїзди №37 Київ — Запоріжжя-1 та №85 Львів — Запоріжжя-1 будут прийняті на ст. Запоріжжя-2.

Аналогічно рейси №128 Запоріжжя-1 — Львів буде відправлений зі станції Запоріжжя-2.

За даними Укрзалізниці, зі станції Запоріжжя-1 до станції Запоріжжя-2 довозять пасажирів трансферними автобусами, поїзди чекатимуть пасажирів на посадку.

У поїзді 40 Запоріжжя — Солотвине залізничники оперативно замінили пошкоджені вагони.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: