У Запоріжжі понад 73 тисячі абонентів залишилися без світла після нічної атаки

Політика | 08:14, 5.10.2025
 Поделиться

Поделиться в

Внаслідок нічної ворожої атаки на Запоріжжя понад 73 тисячі абонентів залишилися без електропостачання. Про це повідомляє пресслужба Запорізької ОВА.

Без світла перебувають понад 67 тисяч споживачів у самому Запоріжжі та ще понад 6 тисяч у Запорізькому районі.

Енергетики вже розпочали аварійно-відновлювальні роботи. За попередніми прогнозами, електропостачання планують відновити до кінця доби, якщо дозволить безпекова ситуація.

Нагадаємо, що ворог вдарив по Запоріжжю дронами та КАБами, наразі відомо про одну загиблу людину та 9 поранених. Від російських ударів постраждали 3 райони міста.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: