У Запоріжжі понад 290 абонентів залишилися без газу після нічної атаки

Суспільство | 09:10, 5.10.2025
 Поделиться

Поделиться в

Внаслідок нічної ворожої атаки на Запоріжжя понад 290 абонентів залишилися без газопостачання. Про це повідомив голова Запорізької ОВА Іван Федоров.

Через обстріл пошкоджено кілька газогонів, а також відключено газ у багатоповерхівці, яка найбільше постраждала від удару. 

Аварійні бригади вже працюють на місці.

Раніше повідомлялося, що внаслідок тієї ж атаки без електроенергії залишилися понад 73 тисячі абонентів у Запоріжжі та Запорізькому районі. Енергетики планують повністю відновити постачання до кінця доби, якщо дозволить безпекова ситуація.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: