У Запоріжжі погодили нові виплати на понад 1,4 мільйона гривень за пошкоджене житло

Суспільство | 10:16, 2.09.2025
 Поделиться

Поделиться в

На черговому засіданні міської комісії з питань нарахування компенсації власникам пошкодженого через російські обстріли житла погодили виплату ще для 21 мешканця Запоріжжя.

Загальна сума допомоги складе 1 млн 483 тис. 377 грн. Про це повідомляє пресслужба Запорізької міської ради.

Від початку роботи комісії у місті компенсацію погодили вже для 3073 власників житла на загальну суму 241,8 млн грн. З них 2354 родини вже отримали виплати, що становить понад 185 млн грн.

Програма «єВідновлення» продовжує діяти. Долучитися до неї можуть і ті мешканці, чиї будинки постраждали від нещодавніх обстрілів. Інструкція щодо участі у програмі доступна за посиланням.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: