У Запоріжжі перерозподілили бюджетні кошти на ремонти і підготовку бомбосховищ

Суспільство | 13:41, 2.08.2022
 Поделиться

Поделиться в

У Запорізькій міськраді затвердили цільову програми розвитку цивільного захисту населення на території міста Запоріжжя. Її фінансування на 2022 рік складає 68,3 мільйони гривень.
Про це повідомляє 061.
Відомо, що видатки на проведення ремонтів та облаштування найпростіших укриттів у закладах освіти збільшили на 33,9 мільйони гривень за рахунок зменшення видатків на харчування внутрішньоперміщених та/або евакуйованих осіб – 20 млн гривень, капітальні ремонти – 9,9 мільйони гривень, будівництво газових котельнь – 1 9 мільйони гривень, протипожежні та інші заходи – 1 9 мільйони гривень.
Департамент з управління житлово-комунальним господарством направить на ремонт сховищ у гуртожитках та їх оснащення 25 мільйонів гривень за рахунок зменшення на відповідну суму видатків на капітальний ремонт житлового фонду.
За пропозиціями депутатів міської ради здійснений перерозподіл коштів депутатського фонду і збільшені видатки на надання матеріальної допомоги громадянам міста, які опинились в скрутній ситуації, – на 2,6 мільйони гривень.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що директорка департаменту освіти і науки Запорізької ОВА Людмила Бухаріна розказала, щоу зв’язку з воєнним станом в навчальних закладах скоріш за все буде застосовуватися змішана форма навчання.
Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: