У Запоріжжі одна з райадміністрацій замовила вивезення опалого листя на 2,8 мільйони гривень

Суспільство | 10:08, 22.02.2023
 Поделиться

Поделиться в

Районна адміністрація Запорізької міської ради по Хортицькому району замовила послуги із навантаження та вивезення опалого листя на суму в 2,8 мільйона гривень.
Про це повідомляється в реєстрі публічних закупівель Prozorro, передає 061.
Мова йде про вивезення листя в об’ємі — 839.3 тони в строк до 30.11.2023.
Вивезення має здійснюватися спеціально обладнаними для цього транспортними засобами, а перелік адрес, на яких буде здійснюватися надання послуг, та інша необхідна інформація, яка потрібна для надання послуг, надаються замовником телефоном, у письмовому та/або електронному вигляді (електронною поштою).
Райадміністрація віддала замовлення приватній компанії "Торгуніверсал", що є постійно отримає замовлення від Хортицької та Заводської районних адміністрацій. Лише минулого року вона отримала замовлень від Хортицької адміністрації майже на 6 мільйонів гривень. Компанія вказала про те, що орендує техніку в інших ФОПів.
ТОВ “Компанія “Торгуніверсал”” належить Дмитру Першину. Фірма вказувала оренду складу та офісу у ТОВ “Моноліт преміум” на вул. Каховська, 40. Оренду приміщення за цією ж адресою та у цієї ж фірми вказувала низка пов’язаних фірм – ТОВ “Брік-3″, ТОВ “Від-М”, ТОВ “НТК “Ріф-3”, ТОВ “Дніпроторг-М”, ТОВ “Дніпроторг Україна”, ТОВ “Лайт-енерджи”, ТОВ “Гармонія-2017″ та ТОВ “Фудмаркет+”. Особа з ПІБ власника ТОВ “Компанія “Торгуніверсал”” – Першин Дмитро Юрійович – вказувалася довіреною особою “Дніпроторг Україна”.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у лютому районна адміністрація Запорізької міської ради по Олександрівському району оголосила тендер на утримання внутрішньоквартальних територій (навантаження та вивезення опалого листя) на суму в 1,5 мільйони гривень.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: