У Запоріжжі на «Райдузі» розгорнули величезний державний прапор, — ВІДЕО

Общество | 12:02, 16.02.2022
 Поделиться

Поделиться в

У Запоріжжі на каскаді фонтанів "Райдуга" з нагоди Дня Єднання України відбувся патріотичний захід, в якому взяли участь сотні мешканців міста.
Люди розгорнули величезний синьо-жовтий стяг та заспівали гімн України, повідомляє з місця події 061.
"Це велика честь. Для мене особисто український прапор — це те, за що на моїх очах хлопці віддавали своє життя. Наш прапор — це супер символ нашої держави. Ми маємо бути, як одне ціле", — сказав начальник військового ліцею "Захисник", полковник Руслан Кулька.

Він також додав, що для українських військових сьогодні дуже важливо бачити і відчувати підтримку народу.
"Я хочу чесно сказати, як громадян, мені приємно, що ми і керівництво нашої держави сьогодні виступаємо на захист наших державних інтересів", — сказав голова ОДА Олександр Старух.
З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість указом президента України 16 лютого 2022 року оголошено Днем єднання.

Відповідно до указу, в цей день було піднято Державний прапор України на будинках і спорудах в усіх населених пунктах, виконано о 10:00 Державний Гімн України та проведено закордонними дипломатичними установам України в державах перебування відповідні іміджеві заходи, спрямовані на єднання та підтримку України
Источник: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: