У Запоріжжі медики діагностували хворобу Лайма у двох людей

Суспільство | 14:02, 27.09.2025
 Поделиться

Поделиться в

Впродовж тижня у Запоріжжі виявили два випадки зараження бореліозом після укусів кліщів.

З 19 по 26 вересня у медичних закладах Запоріжжя зареєстрували шість звернень через укуси кліщів. У двох випадках діагностовано хворобу Лайма, повідомили в обласному ЦКПХ.

Через укуси тварин до лікарень звернулися 32 особи. Серед постраждалих — семеро дітей.

З початку року у Запоріжжі від укусів кліщів постраждали 1048 осіб. У 38 постраждалих підтвердилося захворювання на бореліоз.

Раніше 061 повідомляв, що у Запоріжжі переглянуть вирок священнику, який спричинив ДТП з травмуванням двох дітей.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: