У Запоріжжі ліквідували скандальне КП «Наше місто» та приєднали його до керуючої компанії

Суспільство | 22:44, 7.12.2022
 Поделиться

Поделиться в

Комунальне підприємство «Наше місто», що було визначено виконавцем житлово-комунальних послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, було ліквідовано, як самостійне підприємство і приєднано до КП «Запоріжремсервіс».
Про це стало відомо під час сесії Запорізької міської ради, передає 061.
У міськраді під час проведення тотальної оптимізації всіх структур побачили, що за рахунок бюджету міста функціонують комунальні підприємства —  «Наше місто» та «Запоріжремсервіс», які фактично надають житлово комунальні послуги з управління та утримання багатоквартирними будинками за наявності в штатному розкладі цих підприємств працівників тотожного фаху, кваліфікації та функціоналу, що фактично дублює виконання роботи з організації надання відповідних послуг.
«Виникла об’єктивна необхідність оптимізувати управлінські процеси господарської діяльності комунальних підприємств, зокрема щодо структури та штатного розкладу таких підприємств. У відповідності до інформації наданої Комунальним підприємством «Наше місто», економія коштів в результаті оптимізації структури та штатного розкладу комунальних підприємств за результатами реорганізації складатиме 4 840 000 гривень на рік», — зазначається в пояснювальний записці департаменту з питань ЖКГ.
Таким чином, комунальне підприємство «Запоріжремсервіс» визначено повним правонаступником всіх прав та обов’язків комунального підприємства «Наше місто».
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запоріжжі створили новий комунальний заклад «Центр культурних послуг» замість 5 міських Палаців культури.
Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: