У Запоріжжі легкове авто влетіло у дерево: у ДТП загинула одна людина, ще двоє постраждалих госпіталізовано

Пригоди | 14:09, 20.10.2025
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні вранці у Шевченківському районі Запоріжжя сталася смертельна ДТП.

20 жовтня о 6:30 у Запоріжжі водій автомобіля Mazda виїхав за межі проїжджої частини і зіткнувся з деревом. Як повідомили у відділі комунікації обласної Нацполіції, у результаті ДТП загинув 32-річний пасажир автомобіля. 49-річного водія і 24-річного пасажира авто госпіталізували.

За фактом аварії розпочато досудове розслідування. Аварію кваліфікували за ч. 3 ст. 286-1 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння) Кримінального кодексу України.

Раніше 061 повідомляв, що у Запорізькій області у результаті атаки ворожого дрону загинула листоноша.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: