У Запоріжжі комунальники продовжують ліквідовувати наслідки дробової атаки

Суспільство | 10:56, 18.02.2025
 Поделиться

Поделиться в

У Запоріжжі тривають роботи з ліквідації наслідків атаки дронів, яка сталася вчора вночі.

Про це повідомили в Запорізькій міськраді.

«Тривають роботи з усунення наслідків після вчорашньої атаки росіян. Кожний ворожий удар — це години постійної роботи», — зазначили.

Деталі:

Станом на 8:00 закрито вікна у 16 багатоквартирних будинках, використано 99 листів OSB; у 9 будинках приватного сектору, використано 15 листів OSB; дошкільному навчальному закладі, використано 40 листів OSB. 

Роботи на обʼєктах, що були пошкоджені внаслідок атаки, продовжуються. Раніше 061 писав, що ворог атакував місто десятьма дронами.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: