У Запоріжжі хочуть підвищити вартість проїзду у громадському транспорті

Суспільство | 16:03, 14.05.2026
 Поделиться

Поделиться в

У виконкомі міської ради Запоріжжя розглядатимуть питання зростання вартості проїзду через зростання цін на пальне.

У Запоріжжі планують підвищити вартість проїзду у міському транспорті. Питання зростання вартості проїзду розглядатиме виконком мерії, про це заявив очільник обласної військової адміністрації Іван Федоров.

Федоров повідомив, що провів перемовини з представниками мерії щодо збереження вартості проїзду у 15 гривень при безготівковій оплаті. Така ціна діятиме при оплаті картою “Січ” або банківською карткою.

Наразі рішень про зміни вартості проїзду на сайті міської ради не оприлюднювалися. Питання встановлення тарифів на пасажирські перевезення у Запоріжжі відноситься до компетенції мерії.

Раніше 061 повідомляв, що у спальному районі Запоріжжя демонтували незаконний МАФ.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: