У Запоріжжі екс-голова однієї з районних адміністрацій через суд намагається оскаржити своє звільнення

Влада | 13:16, 9.02.2023
 Поделиться

Поделиться в

Колишній очільник Дніпровського району міста Запоріжжя Віталій Змієнко подав чотири позови до Запорізького окружного адміністративного суду проти виконуючого обов’язки міського голови щодо свого звільнення.
Про це повідомляє 061 з посиланням на реєстр судових рішень.
Зокрема, екс-голова району просив визнати протиправним та скасувати розпорядження міського голови від 18.11.2022 №1880 к/тр «Про оголошення догани В. Змієнку», розпорядження від 26.09.2022 №230р «Про проведення службового розслідування», просить поновити службові повноваження голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Дніпровському району з виплатою середнього заробітку за час вимушеного прогулу, пов`язаного з відстороненням і виплатою також моральної шкоди.
По трьом з чотирьох позовів суд відмовив у задоволенні, проте Віталій Змієнко буде намагатись оскаржити це рішення в апеляційному суді.
В коментарі для 061 Змієнко зазначив, що вважає своє відсторонення, догану і подальше звільнення незаконним.
«Мене усунули від роботи. Поміняли замки у кабінеті. Сфабрикували дисциплінарний проступок, виписали догану. Підробили акти з гуманітарки та звільнили за статтею. Я незручна людина для них. Я виходив один проти них з мешканцями Медведєва 7! Я колишній помічник Буряка. Їм потрібні свої люди. Які підписуватимуть завищені цифри, коситимуть траву на мільйони гривень на мороз і таке інше… Для мене важливі ці позови тим, що я показую на своєму прикладі, що за справедливість треба боротися. І те, що один може бути в полі воїн», — зазначив він.
Згідно з реєстром судових рішень,  догану Змієнко було оголошено через те, що він з 26.09.2022 був відсторонений від виконання службових обов`язків голови районної адміністрації за розпорядженням Куртєва, проте 29 вересня зустрівся нібито як посадова особа з мешканцями району (головами ОСББ). Змієнко зазначив, що не був ознайомлений з цим розпорядженням і ніякого документу про проведення зборів мешканців району він не видавав.  Саме ж службове розслідування проти Змієнко розпочали через адміністративне провадження щодо неповідомлення про конфлікт інтересів. З’ясувалося, що у Змієнко є довіреність на катер Celebrity 180, що належить третім особам, проте це судно якийсь час зберігалося в приміщення гаражу його районної адміністрації. У поліції зазначили, що про цю історію з конфліктом інтересів він мав би повідомити свого безпосереднього керівника. Провадження тоді закрили через закінчення строків накладення адміністративного стягнення, проте в мерії вирішили з цього приводу провести ще своє службове розслідування.
Наразі позови Змієнко розглядатимуться в апеляційному адміністративному суді місто Дніпро.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що головою Дніпровської райадміністрації Запоріжжя призначено Віталія Змієнка у вересні 2019 року. Раніше він очолював інспекцію з благоустрою Запорізької міської ради.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: