У Запоріжжі до медичного закладу зайшов чоловік з гранатою в руці
Суспільство | 12:21, 15.06.2026
Поделиться
Поделиться в
Копировать ссылку
У Запоріжжі у поліклінічне відділення однієї з міських лікарень зайшов чоловік з гранатою у руці.
На місце оперативно виїхали правоохоронці.
Як повідомили в пресслужбі ГУНП в Запорізькій області, жодних погроз оточуючим чоловік не висловлював. Правоохоронці вилучили боєприпас. Він виявився учбово-тренувальним.
Джерело: 061.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.