У Запоріжжі до медичного закладу зайшов чоловік з гранатою в руці

Суспільство | 12:21, 15.06.2026
 Поделиться

Поделиться в

У Запоріжжі у поліклінічне відділення однієї з міських лікарень зайшов чоловік з гранатою у руці.

На місце оперативно виїхали правоохоронці.

Як повідомили в пресслужбі ГУНП в Запорізькій області, жодних погроз оточуючим чоловік не висловлював. Правоохоронці вилучили боєприпас. Він виявився учбово-тренувальним.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: