У Запоріжжі дівчина хотіла стрибнути з мосту: її врятували поліцейські

Пригоди | 17:45, 2.09.2025
 Поделиться

Поделиться в

Дівчина намагалася зістрибнути з опори мосту у Запоріжжі. Патрульним вдалося відмовити її від самогубства. 

Поліцейські отримали виклик від небайдужої містянки, яка помітила дівчину на опорі залізничного мосту. Відео з порятунком оприлюднили у обласній Патрульній поліції 2 вересня.

На місце прибули інспектори, які почали перемовини з дівчиною. Врешті патрульним вдалося витягти її назад і передати медикам. 

Раніше 061 повідомляв, що у Запоріжжі оштрафували водія, який скоїв наїзд на комунальницю.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: