У Запоріжжі департамент освіти оголосив тендер на закупівлю аптечок на 1,2 мільйона гривень

Суспільство | 14:35, 23.03.2023
 Поделиться

Поделиться в

Департамент освіти і науки Запорізької міської ради оголосив тендер на закупівлю аптечок першої медичної допомоги на суму в 1,2 мільйона гривень.
Про це повідомляється в реєстрі публічних закупівель Prozorro, передає 061.
У технічних характеристиках вказано, що на ці кошти необхідно закупити 125 аптечок. Поставити їх мають в строк до 30 квітня 2023 року. До складу аптечки з описом №1 має входити 27 позицій: назви конкретних ліків, зокрема від серцевих нападів, хвороб очей та ЖКТ; перев’язувальні матеріали та медичні вироби. До аптечки №2 входить 38 позицій з іншими ліками, медичними засобами та перев’язувальними матеріалами.

Цікаво, що серед всього загального переліку у посадовців були особливі вимоги саме до рукавичок. Вони мають бути виготовлені з бутадієн-нітрилового каучуку (NBR). Білого кольору.  Рукавички мають текстуровану структуру пальців, мають валик на манжеті. Оглядова рукавичка, виготовлена з нітрилу, не має містити пудри і протеїнів латексу Рукавички всередині повинні мати спеціальне покриття – плівку, що збагачена рідким шовком"3 в 1": надійний захист, комфорт і догляд за шкірою рук. Повинні відповідати випробуванням на стійкість до бактерій і грибків і повинні підходити для користувачів, які мають алергію типу I.
Саме на рукавички, а не наприклад на хірургічні ножиці чи кровоспинні засоби посадовці забажали отримати від постачальника скановану копію оригіналу гарантійного листа від виробника товару, яким підтверджується можливість постачання запропонованого товару. Цю умову потенційні учасники вказали, як дискримінаційну.
«В даній закупівлі прослідковується корупційна змова Замовника та потенційного учасника. Ви вказали надати гарантійний лист на одну блокуючу позицію- рукавичку нітрилову (виробник ТОВ Ігар). Тобто на все інше, якщо вам не наддадуть гарантійні листи виробники та не підтвердять можливість поставки вас влаштовує», — зазначила в вимогах про усунення порушення ФОП Землинська.

Без проведення аукціону замовлення департамент віддав ТОВ "Українська інноваційна компанія "Запоріжжя", яка повідомила, що виконає замовлення за 790 тисяч гривень (6320 грн за одну аптечку).

Основним власником “УІК “Запоріжжя” є мешканець Запоріжжя Дмитро Нетяга, який також володіє медичними підприємствами “Діасервіс” та “Медкомфорт ” "Онлімед". В 2022 році “УІК “Запоріжжя” отримали державних замовлень на 5,7 мільйона гривень, а на початку 2023 року вже на 13,6 мільйона гривень.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Кушугумська селищна рада купила сміттєвих контейнерів на мільйон гривень.
Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: