У Запоріжжі департамент інфраструктури заплатить 3,2 мільйони гривень за технічний огляд мостів

Суспільство | 18:39, 29.10.2022
 Поделиться

Поделиться в

Департамент інфраструктури і благоустрою Запорізької міської ради оголосив тендер на послуги з обстеження та паспортизації штучних споруд міста Запоріжжя (технічний звіт, паспортизація) на суму в 3 мільйони 239 тисяч гривень.
Про це повідомляється в реєстрі публічних закупівель «Prozorro», передає 061.
Мова йде про допорогові закупівлі за спрощеною процедурою. Сам аукціон запланований на 7 листопада.
У тендерній документації посадовці зазначають, що ця закупівля з паспортизацією мостів та шляхопроводів необхідна для своєчасного виявлення та усунення недоліків технічного стану та недопущення руйнувань штучних споруд.
У переліку є 43 мостові споруди у 6 районах міста.
«Більшість паспортів технічного стану мостових споруд міста Запоріжжя мають прострочені терміни дії. Технічний стан штучних дорожніх об’єктів є переважно непридатним до нормальної експлуатації, або невідомім через відсутність об’єктивних даних вишукувальних робіт, що негативно впливає на спроможності експлуатуючих організацій вчасно попереджувати аварійні ситуації», — зазначається в технічній документації.
Підряднику необхідно буде провести комплексне обстеження та паспортизацію з наданням технічного звіту, а також виготовити нову проектно-кошторисну документацію за результатами обстежень.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запоріжжі розробили проект «Програму модернізації та реконструкції штучних дорожніх об’єктів (автомобільних мостів та шляхопроводів) міста на 2022-2027 роки». Загальне фінансування програми складає 689 545 000 гривень.
Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: