У Запоріжжі демонтували сім незаконних рекламних вивісок

Суспільство | 10:34, 15.10.2025
 Поделиться

Поделиться в

14 жовтня у Запоріжжі прибрали рекламні вивіски з будівлі на вулиці Перемоги.

Комунальники демонтували зовнішню рекламу, яка розміщувалася на одній будівлі. Як повідомили у міській раді Запоріжжя, попередньо власникам банерів надсилалися приписи щодо самостійного прибирання російськомовної реклами. Банери доставили на склад, де після сплати вартості демонтажу власники можуть їх забрати.

“За цей рік із вулиць Запоріжжя прибрали близько 500 рекламних конструкцій з використанням недержавної мови”, – заявила в. о. начальниці Інспекції з благоустрою Ганна Бабаєва.

Раніше 061 повідомляв, що у Запоріжжі затвердили сім зон для вільного вигулу собак.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: