У Запоріжжі демонтували десяток незаконних рекламних конструкцій

Суспільство | 11:14, 13.10.2025
 Поделиться

Поделиться в

Минулого тижня у Запоріжжі міські служби прибрали незаконну рекламу, а також виявили порушення правил благоустрою.

Інспекція з благоустрою провела демонтаж незаконної реклами у Запоріжжі. Загалом демонтували 11 рекламних конструкцій, які розмістили без дозволів, повідомили в мерії Запоріжжя.

“Такі роботи проводяться регулярно, аби впорядкувати міський простір, підвищити безпеку дорожнього руху та покращити естетичний вигляд вулиць”, – зазначили в міськраді.

Виявлено порушення правил благоустрою. Інспектори видали 28 вимог на усунення порушень.

Раніше 061 повідомляв, що у Запорізькому районі сталося займання автівки на автодорозі.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: