У Запоріжжі декілька лікарень надають безоплатну допомогу вимушеним переселенцям

Суспільство | 16:36, 17.06.2022
 Поделиться

Поделиться в

Директорка обласного департаменту соціального захисту населення Марина Нотанова розповіла, що у Запоріжжі зареєстровано вже більше як 92 тисячі внутрішньо переміщених осіб, і ця цифра збільшується щодня.
Про це повідомляють у прес-службі Запорізької ОВА, передає 061.
Крім державних допомог та допомог волонтерів та благодійників, стабілізувати гуманітарну ситуацію дуже допомагають медичні установи.
«Комунальна установа «Обласний медичний центр репродукції людини» для абсолютно усіх мешканців Запоріжжя здійснює безоплатне лікування, діагностування та консультації, а також навіть операційні процедури та УЗД. Ми розуміємо, що в нашому місті дуже багато людей, які не є переселенцями, але потребують нашої допомоги, тому установа відгукнулась та надає безоплатні медичні послуги. Також до обласної адміністрації звернулась Клініка Святого Миколая, яка також запропонувала проведення первинного огляду вузьких фахівців для внутрішньо переміщених осіб на безоплатній основі», — прокоментувала Марина Нотанова.
Соціальні працівники також нагадують про те, що внутрішньо переміщена особа може отримати цей статус безпосередньо через додаток Дія, але при цьому посадовці також просять робити роздрукований варіант документа. Для цього можна звернутись до органу місцевого самоврядування, або у центр надання адміністративних послуг і отримати роздруковану довідку про статус ВПО.
Також є певні зміни стосовно порядку виплати соціальних коштів. Вони стосуються розширення мережі банків. Тепер виплати можна отримати, як в Ощадбанку та ПриватБанку, а переведення коштів з одного банку на інший здійснюється автоматично.
Працівники соцзахисту отримали право робити коригування та перевірку даних людей, які реєстрували себе як внутрішньо переміщені особи. Такі зміни пов’язані із випадками незаконного отримання виплат.
Більш того, отримувати додаткові пільги та гарантії допомоги зможуть не лише  ВПО, а й ті люди, які проживають на територіях, де відбуваються активні бойові дії, або на тимчасово окупованих територіях.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запоріжжі зустріли вже майже 128 тисяч евакуйованих людей з зон бойових дій та окупованих територій.
Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: