У Запоріжжі чоловік зробив неправдивий виклик у поліцію про вбивство

Пригоди | 17:35, 1.11.2024
 Поделиться

Поделиться в

Патрульні склали адмінпротокол на мешканця Запоріжжя, який для розваги повідомив про вбивство. 

Про це повідомляє обласна Патрульна поліція, передає 061. 

31 жовтня до поліції надійшов виклик про вбивство у Заводському району. На місце негайно прибули патрульні. З’ясувалося, що заявник пожартував про скоєний злочин. На чоловіка винесли постанову за ст. 183 (завідомо неправдивий виклик спеціальних служб) КУпАП. Покарання передбачає штраф до 3,4 тисяч гривень. 

Раніше 061 повідомляв, що у Запоріжжі виявили водія з підробленим посвідченням.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: