У Запоріжжі чоловік впав у річку та не зміг вибратися самостійно
Суспільство | 11:29, 19.10.2025
Поделиться
Поделиться в
Копировать ссылку
В одному з районів Запоріжжя вчора, 18 жовтня о 21:45 сталася надзвичайна подія. 52-річний чоловік впав у річку Дніпро та не міг самостійно вибратися на берег.
На місці працювали рятувальники.
Надзвичайники за допомогою висувної драбини дістали людину з води на берег та передали лікарям швидкої.

Від госпіталізації постраждалий відмовився.
Джерело: 061.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.