У Запоріжжі чоловік впав у річку та не зміг вибратися самостійно

Суспільство | 11:29, 19.10.2025
 Поделиться

Поделиться в

В одному з районів Запоріжжя вчора, 18 жовтня о 21:45 сталася надзвичайна подія. 52-річний чоловік впав у річку Дніпро та не міг самостійно вибратися на берег.

На місці працювали рятувальники.

Надзвичайники за допомогою висувної драбини дістали людину з води на берег та передали лікарям швидкої.

Від госпіталізації постраждалий відмовився.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: