У Запоріжжі через негоду повалило дерева: комунальники опрацьовують півсотні заявок, — в.о. мера
Поделиться в
Копировать ссылку
Ввечері у Запоріжжі сильні пориви вітру з дощем спричинили падіння дерев. Наразі комунальні служби ліквідують наслідки негоди.
Про це повідомив в.о. мера Запоріжжя Анатолій Куртєв, передає 061.
ДСНС і комунальні служби опрацьовують заявки щодо наслідків негоди у Запоріжжі.
“На цей час вже надійшло 50 заявок про повалені дерева, які впали через сильний вітер з дощем”, — повідомив в.о. мера.
У роботах задіяні сім бригад ДСНС, дві бригади спеціалізованої міської аварійно-рятувальної служби, муніципальна аварійна служба, “Запоріжміськсвітло”, а також чергові бригади усіх комунальних служб.




Раніше 061 повідомляв, що гідрометцентр випустив штормове попередження про сильні пориви вітру у Запорізькій області.
Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Джерело: 061.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.