У Запоріжжі через негоду повалило дерева: комунальники опрацьовують півсотні заявок, — в.о. мера

Пригоди | 21:03, 15.04.2024
 Поделиться

Поделиться в

Ввечері у Запоріжжі сильні пориви вітру з дощем спричинили падіння дерев. Наразі комунальні служби ліквідують наслідки негоди. 

Про це повідомив в.о. мера Запоріжжя Анатолій Куртєв, передає 061.

ДСНС і комунальні служби опрацьовують заявки щодо наслідків негоди у Запоріжжі. 

“На цей час вже надійшло 50 заявок про повалені дерева, які впали через сильний вітер з дощем”, — повідомив в.о. мера. 

У роботах задіяні сім бригад ДСНС, дві бригади спеціалізованої міської аварійно-рятувальної служби, муніципальна аварійна служба, “Запоріжміськсвітло”, а також чергові бригади усіх комунальних служб.

Раніше 061 повідомляв, що гідрометцентр випустив штормове попередження про сильні пориви вітру у Запорізькій області.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: