У Запоріжжі через негоду повалило дерева: ДСНС відпрацювала 20 викликів

Пригоди | 09:49, 28.05.2026
 Поделиться

Поделиться в

Вчора у Запоріжжі сильна злива і пориви вітру спричинили падіння дерев на проїжджу частину і автівки.

Вдень 27 травня у Запоріжжі вирувала негода. Впродовж 15 хвилин випали сильні опади, а пориви вітру сягали 19-24 м/с, повідомили в обласному управлінні ДСНС

Рятувальники відпрацювали 20 звернень щодо падіння дерев на дороги і автівки, а також надали допомогу комунальним службам. Загалом у ліквідації наслідків негоди задіювалися 80 рятувальників і 20 одиниць техніки. Наразі аварійно-рятувальні роботи завершено. 

Раніше 061 повідомляв, що у Запорізькому районі внаслідок атак БПЛА поранено двоє жінок

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: