У Запоріжжі через негоду повалило близько 450 дерев і гілок
Поделиться в
Копировать ссылку
На території міста Запоріжжя триває ліквідація наслідків сильних поривів вітру.
Про це повідомив в.о. мера Запоріжжя Анатолій Куртєв, передає 061.
Наразі комунальні розпилюють і вивозять повалені дерева, ремонтують мережі зовнішнього освітлення, покрівлі багатоповерхівок, а також прибирають дороги і тротуари від сміття. В.о. мера Анатолій Куртєв повідомив, що у роботах задіяні 47 одиниць техніки і більше ста комунальників.
“Через сильний вітер у місті впало понад 450 дерев та гілок, було пошкоджено електромережі та світлофори. Усього до контакт-центру «15-80» надійшло більше 200 заявок”, — зазначив в.о. мера.




Раніше 061 повідомляв, що у гідрометцентрі випустили нове штормове попередження через пориви вітру у Запорізькій області.
Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Джерело: 061.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.