У Запоріжжі частково відновлює роботу одиз із заводів

Суспільство | 12:45, 31.03.2022
 Поделиться

Поделиться в

Запорізький ливарно-механічний завод, який заснований на базі виробничих цехів ПАТ «Запоріжсталь» і є багатопрофільним підприємством із замкнутим циклом виробництва, відновлює роботу. 
Як говорять в пресслужбі підприємства, завод запускається, щоб внести свою частку у підтримку економіки країни. 
«Надійний тил не менш важливий аніж стійкий та сильний фронт. Ми розуміємо, що перемога України неможлива без економічної сталості, наша робота – це наразі найкраще підтримання національної економіки. Ми маємо усі підстави для відновлення роботи: воєнна ситуація в Запоріжжі є контрольованою, ми отримали як стандартні замовлення, так і унікальні запити від клієнтів, тож зараз докладаємо максимальних зусиль для їх виконання», – зазначив в. о. генерального директора ЗЛМЗ Ігор Долгозвяго.
У роботі вже основні підрозділи механічного цеху, цеху металоконструкцій та відділення виробництва фасонного лиття. Будемо виготовляти та відновлювати деталі для підприємств Метінвесту – «Запоріжсталі», «Каметсталі», «Метінвест Покровськвугілля» та гірничозбагачувальних комбінатів. Також у наших планах  – освоєння нових замовлень на запчастини для кар’єрної та вантажопідйомної автомобільної техніки.
За рішенням Компанії, пріоритетне право працевлаштування на відкриті вакансії дефіцитних професій на ЗЛМЗ надається фахівцям, евакуйованим з Маріуполя до Запоріжжя.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: