У Запоріжжі автомобіль з’їхав в кювет поблизу одного з мостів

Пригоди | 10:21, 14.11.2023
 Поделиться

Поделиться в

ДТП сталася о 9:00 13 листопада. В ДСНС  надійшла інформація про те, що водій легкового автомобіля виїхав в кювет поблизу одного з мостів обласного центру.
За даними ДСНС України у Запорізькій області, підняти автомобіль на  тверде покриття було складно, бо він знаходився на крутому спуску.
Зафіксувавши легковик за допомогою противідкотних упорів й прикріпивши до крана-маніпулятора, рятувальники здійснили координацію дій фахівців, які підіймали назовні транспортний засіб, аби запобігти потенційним нештатним подіям, які могли виникнути.

Внаслідок події жертв та постраждалих немає.
Від ГУ ДСНС залучалося 5 рятувальників та 1 одиниця техніки.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: