У водоймах Запоріжжя виявили збудники гострих кишкових інфекцій

Суспільство | 17:18, 25.06.2024
 Поделиться

Поделиться в

У пробах з водойм і пляжів у Запоріжжя виявили збудники ГКІ. Містянам рекомендують утриматись від купання у Дніпрі.

Про це повідомляє ЗОВА, передає 061. 

На червня спеціалісти обласного ЦКПХ відібрали 27 проб води на водоймах і пляжах Запоріжжя. 19 проб містили збудники гострих кишкових інфекцій, а пісок на пляжах міста не відповідає санітарним нормам. 

“У відібраних пробах збудників холери не виявлено. Попри це, наявні у водоймах вібріони при заковтуванні води можуть викликати гострі кишкові інфекції. Тож купатися в річці Дніпро не рекомендується”, — повідомив завідувач відділення Запорізької філії ОЦКПХ Олександр Савін.

Раніше 061 повідомляв, що у Запоріжжі восьмеро людей отруїлися суші.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: