У Василівці в черзі на евакуацію стоїть близько 5000 людей

Суспільство | 11:06, 26.07.2022
 Поделиться

Поделиться в

Евакуація з тимчасово окупованих територій — це сьогодні найбільша проблема. У Василівці на російському блокпосту в черзі на виїзд на підконтрольну Україні територію стоїть більше 1200 машин — це 5000 людей. 
Про це в національному телемарафоні новин сказав міський голова Мелітополя Іван Федоров.
"На сьогодні еввакуація майже неможлива. Єдиний пункт перетину — це місто Василівка, з якого виїзжають Херсонська, Запорізька, Донецька, Луганська окуповані частини. На сьогодні там скупчилось більше 5000 людей і більше 1200 машин. Є факти, коли люди сплять на узбіччях в машині більше 7 діб. На жаль, підтверджується той факт, що за останні дні стояння в черзі вже 5 людей загинуло, поки вони чекали на свою чергу виїхати на підконтрольну територію України", — сказав він.
Федоров пояснив, що люди не можуть виїхати з черги і поїхати в місто, щоб купити собі продукти.
"Лише одна умова, при якій відпускають рашисти до міста — ти маєш залишити всі документи, паспорт, водійські права і потім приїхати забрати, якщо ти повертаєшся. Вони використовують людей як живий щит, бо вони роблять велику переброску техніки", — додав мер. 
За його словами, через місто Мелітополь пройшло три колони техніки в бік Херсону. Загарбники перевозять щонайменше 100 одиниц важкої техніки, 20 танків, машин десанту. 
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: