У тяжкому стані 10 людей, 11 — середньої тяжкості: в ОВА розповіли про стан постраждалих внаслідок ворожих атак

Суспільство | 09:52, 13.09.2025
 Поделиться

Поделиться в

Після ворожих атак у лікарнях міста Запоріжжя залишається 21 людина. З них 10 — у тяжкому стані, 11 — середньої тяжкості.

Про це повідомили в ОВА.

Серед тих, чий стан медики називають середньої тяжкості

і 17-річний хлопець. У нього мінно-вибухова травма і складний перелом ноги.

«Через місяць після поранення він нарешті почав пересуватися на милицях», — йдеться у дописі ОВА.

Після ворожої атаки на Запоріжжя 6 вересня у стаціонарах і досі перебувають троє поранених: чоловік і двоє жінок, одна з них вагітна.

Вчора внаслідок ворожих ударів була травмована 38-річна жінка.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: