У центрі Запоріжжя заставили відкриті площі та парковки меблями та огорожами, аби не дати змогу здійснити посадку ворогу

Суспільство | 10:36, 1.03.2022
 Поделиться

Поделиться в

На площі Профспілок, на парковці перед каскадом фонтанів «Райдуга», Набережній магістралі та на інших відкритих площах та парковках міста розкидали меблі, металеві огорожі, «іжі»,  аби не дати змогу здійснити посадку гвинтокрилів російських агресорів.
Про це повідомив очільник Вознесенівської районої адміністрації Віталій Лисенко.
Містян закликають заповнювати великогабаритними речами відкриті площі, стадіони, пустирі
«Війна — час ухвалення швидких і конструктивних рішень, час, коли керівник стає командиром і бере на себе відповідальність, коли робиш і кажеш " це під мою відповідальність" , коли не чекаєш, а робиш речі, які допоможуть.На моє переконання всі ті, хто відмовляються виконувати необхідні речі і дії для оборони нашого Запоріжжя, нашого спільного дому, міста, де лежать діди і прадіди, де ми народились і щасливо живемо, працюємо і будуємо нашу з вами Україну, всі вони — зрадники і дорога їм разом з мером Куп’янська. Друзі, продовжуємо варити їжаків, допомагати будівельними матеріалами, нести гуманітарну допомогу до туристичного інформаційного центру, робити бандера-смузі, ліпити вареники і багато багато того, що ми всі наразі робимо. Продовжуємо всі разом заповнювати крупними речами великі площі, стадіони, пустирі», — зазначив Віталій Лисенко.

Шкільні стадіони у багатьох районах міста уже завелені меблями, а також місцеві мешканці роблять те саме на прибудинкових територіях.
Нагадаємо, сотні запоріжців готують коктейлі Молотова для зустрічі окупантів
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: