У центрі Запоріжжя демонтували незаконну вивіску

Суспільство | 15:47, 15.04.2025
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні на проспекті Соборному у Запоріжжі прибирають рекламну вивіску з будинка, яки є пам’яткою архітектури. 

Детальніше:

15 квітня у мерії Запоріжжя повідомили, що на проспекті Соборному, 234, прибирають незаконні рекламні конструкції. Будівля є пам’яткою архітектури, а встановлені на ній вивіски не мають дозвільних документів, а також містять надписи недержавною мовою. Після демонтажу рекламні конструкції доставляють до місця тимчасово зберігання, де їх можуть забрати власники.

“Цей будинок ми відпрацьовуємо вже близько місяця. З одного боку будинку вже демонтували незаконні вивіски. Зараз робота продовжується з іншого боку”, — повідомив начальник інспекції з благоустрою Вадим Хижняк.

У міській раді зазначають, що з листопада минулого року у Запоріжжі демонтували 315 незаконний вивісок. 

Раніше 061 повідомляв, що з початку року запорізькі спортсмени здобули понад 300 медалей на змаганнях.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: