У топ-200 найкращих навчальних закладів України потрапили 5 запорізьких вузів

Суспільство | 16:00, 7.06.2022
 Поделиться

Поделиться в

У першу сотню найкращих українських закладів вищої освіти "Топ-200 Україна 2022" потрапили 3 навчальні заклади Запоріжжя і один вуз Мелітополя.
Про це повідомляє 061 з посиланням на рейтингову таблицю на сайті "Євроосвіта".
Академічний рейтинг складав центр міжнародних проєктів "Євроосвіта", в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence.
При оцінюванні вузів експерти брали за основу сукупність показників. В першу чергу звертали увагу на забезпечення відкритості, прозорості, об’єктивності і незалежності ранжування університетів; враховували всебічність і багатогранність діяльності університетів, академічну діяльність, якість підготовки, навчально-наукову роботу, а також євроінтеграційні процеси.
Так, серед запорізьких університетів найкращу оцінку і 42 місце в загальному рейтингу отримав Запорізький національний університет. Експерти високо оцінили рівень студентських наукових робіт і відносно високий результат побачили в науково-дослідницьких досягненнях університету.
Лише на 5 позицій поступився Національний університет «Запорізька політехніка», що зайняв 47 місце в рейтингу. Тут також врахували науково-дослідницькі досягнення та кількість студентів, що мають президентські премії.

На 74 місці опинився Запорізький державний медичний університет. Це 8 місце серед усіх медичних вузів країни.
Також у сотню кращих вузів потрапив і Мелітопольський державний педагогічний університет. Бердянський державний педагогічний університет зайняв лише 102 місце в рейтингу.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що на тимчасово окупованих територіях Запорізької області вводять окрему модель освітнього процесу.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: