У Токмаку росіяни розграбували і вивезли майно заводу

Суспільство | 14:33, 5.09.2023
 Поделиться

Поделиться в

Російські загарбники розкрадають і вивозять майно підприємств на тимчасово окупованих територіях Запорізької області.
Про це повідомляє 061 з посиланням на Центр національного спротиву. 
Окупанти вивезли більшість обладнання ковальсько-штампувального заводу у Токмаку. За даними ЦНС, загарбники розробили плану вивозу майна місцевих підприємств, який почнуть виконувати у разі погіршення ситуації на фронті.
Раніше 061 повідомляв, що у окупанти розповсюджують фейк про “крематорії” у Запоріжжі.
Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: