У передмісті Запоріжжя виявили несанкціоноване сміттєзвалище

Екологія | 11:49, 15.04.2024
 Поделиться

Поделиться в

Екоінспекція виявила звалище біля бази відпочинку у Запорізькому районі.

Про це повідомляє Держекоінспекція Південного округу, передає 061.

Працівники Держекоінспекції здійснили рейд на території Кушугумської громади. В районі бази відпочинку “Домаха” виявили несанкціоноване розміщення комунальних відходів і відходів сухої рослинності. Площа звалища сміття складає 100 м2.

До територіальної громади направили вимогу ліквідувати смітник впродовж місяця.

Раніше 061 повідомляв, що військові оприлюднили відео з руйнуваннями у селі Роботине.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: