У передмісті Запоріжжя відновили електропостачання після ворожого обстрілу

Суспільство | 14:19, 15.09.2025
 Поделиться

Поделиться в

Енергетики заживили громади у передмісті Запоріжжя, які залишалися без світла внаслідок нічного обстрілу.

У Кушугумі і Балабиному відновили електропостачання. Як повідомив голова ЗОВА Іван Федоров, без електропостачання залишаються окремі оселі, які зазнали пошкоджень у результаті обстрілу.

Сьогодні вночі ворог вдарив по передмістю Запоріжжя з реактивної артилерії. У результаті атаки зруйновано або пошкоджено щонайменше сім будинків. Повністю знеструмлювалося Балабине, у Кушугумі – частина споживачів залишилися без світла.

Раніше 061 повідомляв, що у Новопавлівці внаслідок атаки БПЛА загинув 66-річний чоловік.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: