У передмісті Запоріжжя через ворожий удар згоріли два авто
Пригоди | 09:54, 12.05.2026
Поделиться
Поделиться в
Копировать ссылку
Вчора у Запорізькому районі рятувальники гасили одну пожежу, яка виникла через атаки ворога.
11 травня у передмісті Запоріжжя співробітники ліквідували загоряння машин. Горіли два легкових авто на площі 5 м2. Про це повідомили в обласному управлінні ДСНС.
Сапери ДСНС вилучили на території області пʼять вибухонебезпечних предметів сучасного виробництва. ВНП знешкодили.




Раніше 061 повідомляв, що у Запорізькій області ворог завдав ударів по 24 населених пунктах.
Джерело: 061.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.