У передмісті Запоріжжя через ворожий удар згоріли два авто

Пригоди | 09:54, 12.05.2026
 Поделиться

Поделиться в

Вчора у Запорізькому районі рятувальники гасили одну пожежу, яка виникла через атаки ворога. 

11 травня у передмісті Запоріжжя співробітники ліквідували загоряння машин. Горіли два легкових авто на площі 5 м2. Про це повідомили в обласному управлінні ДСНС

Сапери ДСНС вилучили на території області пʼять вибухонебезпечних предметів сучасного виробництва. ВНП знешкодили. 

Раніше 061 повідомляв, що у Запорізькій області ворог завдав ударів по 24 населених пунктах.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: